Uudised

Meie kooli sünnipäev 23. september Pirja Laanemets


16. septembril, vihma ja päikest täis päeval, tähistasime kogu kooliperega meie kooli sünnipäeva. Pidupäeva puhul moodustasime õpilastest ja õpetajatest koolimaja ette kooli vanuse, kallistasime koolimaja ning seejärel suundusime õuealale. Seal istutasime lillepeenrasse tulbisibulaid, et kevadel üheskoos seda õitemerd nautida.

Tulbisibulate istutamise mõte kooli sünnipäevaks tulenes meie selle õppeaasta motost: “Igaüks loeb”. Väikese koolina tabame end tihti mõtlemast, et iga inimene loeb – iga õpilane, õpetaja, koolitöötaja on suur väärtus meie koolile. Istutatud tulbisibulad sümboliseerivad meie õpetajaid, õpilasi ja koolitöötajaid.

 

Palju õnne meile kõigile! 

16. septembril, vihma ja päikest täis päeval, tähistasime kogu kooliperega meie kooli sünnipäeva. Pidupäeva puhul moodustasime õpilastest ja õpetajatest koolimaja ette kooli vanuse, kallistasime koolimaja ning seejärel suundusime õuealale. Seal istutasime lillepeenrasse tulbisibulaid, et kevadel üheskoos seda õitemerd nautida.

Tulbisibulate istutamise mõte kooli sünnipäevaks tulenes meie selle õppeaasta motost: “Igaüks loeb”. Väikese koolina tabame end tihti mõtlemast, et iga inimene loeb – iga õpilane, õpetaja, koolitöötaja on suur väärtus meie koolile. Istutatud tulbisibulad sümboliseerivad meie õpetajaid, õpilasi ja koolitöötajaid.

 

Palju õnne meile kõigile!