Uudised

Liitusime Rohelise kooli programmiga 05. märts Meeri.Seiman


Suur rõõm on teatada, et oleme liitunud Rohelise Kooli programmiga. Programmi eesmärgiks on aidata lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Tänased lapsed ja noored otsustavad tulevikus, millises maailmas elame ja kuidas Maa rikkust kasutatakse. Programm toob keskkonnasäästlikku mõtteviisi kooli tegemistesse ning seda süsteemselt ja terviklikult.

Esimesed sammud on tehtud- moodustatud on töörühm, kuhu kuuluvad õpilased, õpetajad ja koolitöötajad. Töörühm on kaardistanud hetkeolukorra meie koolis ning koostanud tegevuskava.

Hea meel on tõdeda, et meie õpilased väärtustavad keskkonda säästvat ja hoidvat ellusuhtumist!

Suur rõõm on teatada, et oleme liitunud Rohelise Kooli programmiga. Programmi eesmärgiks on aidata lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Tänased lapsed ja noored otsustavad tulevikus, millises maailmas elame ja kuidas Maa rikkust kasutatakse. Programm toob keskkonnasäästlikku mõtteviisi kooli tegemistesse ning seda süsteemselt ja terviklikult.

Esimesed sammud on tehtud- moodustatud on töörühm, kuhu kuuluvad õpilased, õpetajad ja koolitöötajad. Töörühm on kaardistanud hetkeolukorra meie koolis ning koostanud tegevuskava.

Hea meel on tõdeda, et meie õpilased väärtustavad keskkonda säästvat ja hoidvat ellusuhtumist!