Alanud on uus õppeaasta

Loomise kuupäev 02.09.2021

Sel aastal ei alanud meie kooliaasta nii nagu tavaliselt.

Traditsiooniline rongkäik algas sel aastal hoopis Goldenbecki maja eest Kullamaa Kultuurimajja, kus pidasime kooliaasta avaaktuse. Aktusel pidasid kõne meie kooli direktor Kaidi Uueda ja Kullamaa osavallavanem Katrin Viks. Laulsime kogu kooliperega 1. klassi õpilase Taiga eestvedamisel isegi regilaulu nii, et kogu kultuurimaja rõkkas.

Abiturientide käekõrval astusid 1. klassi sel korral 5 koolijütsi, kelle klassijuhatajaks on Õnnela Palmiste-Selberg.

Gümnaasiumisse asusid sel korral õppima 12 edumeelset noormeest ja neidu, keda meil on suur rõõm meie majas tervitada. Lapsi lisandus juurde ka 4., 5. ja 9. klassi. Algaval õppeaastal käib meie koolis 112 õpilast.

Õpetajate ridades tervitame 4 uut särasilmset õpetajat. Poiste kehalise kasvatuse õpetajana alustab Jaan Riisalu, matemaatika erirühmale hakkab tunde andma Annika Altmäe. Eesti keele ja kirjanduse õpetajana alustab Tiia Toomsalu ning Agni Laats hakkab gümnaasiumile andma tootefotograafiat ja turundust sotsiaalmeedias.

Edukat uut kooliaastat kõikidele õpilastele ja õpetajatele!

Viimati muudetud 02.09.2021.