Vastuvõtt

Õppesuunad

Kullamaa Keskkool on ettevõtlussuunaga kool

Ettevõtlussuuna eesmärgiks on süvendada õpilaste huvi ettevõtluse vastu, tõsta õpilaste pädevust ettevõtluse ja majanduse valdkonnas.

Ettevõtlussuuna raames on võimalik õppida järgmisi õppeaineid: rahvusvaheline projekti kirjutamine, ettevõtlusõpe, turism, käsitöö- ja tehnoloogiaõpetus jne.

Lõputööna koostatud ja komisjoni ees  kaitstud äriplaani arvestatakse 12. klassi kohustusliku koolieksamina.

Kullamaa Keskkool on ettevõtlussuunaga kool