Meie õpetaja - Eha Eindorf

Sisestatud Anonüümne (verifitseerimata) poolt N, 21.03.2024 - 12:42

1. Millal alustasid tööd Kullamaa Keskkoolis?

Päris Kullamaa koolimajas 2003, aga see oli sujuv tulek, sest juba septembrist 2000 olin Kullamaa kooli hingekirjas, kuna minu eelmine kool, Liivi Algkool, liideti Kullamaa kooliga.

2. Mis Sulle õpetajatöö juures kõige rohkem meeldib?

Karjääripäev

Sisestatud meeri.seiman poolt E, 18.03.2024 - 12:48

📌13. märtsil toimus Kullamaa Keskkoolis traditsiooniline karjääripäev Läänemaa 9. klasside õpilastele. Rõõm on, et Kullamaale jõudis selle päeval üle 80 noore üle Läänemaa.

💡Päeva avasid Kullamaa Keskkooli direktor Kaidi Uueda ja Lääne-Nigula valla haridusspetsialist Ave-Piia Rohtla.

Meie õpetaja - Ervin Rannik

Sisestatud meeri.seiman poolt R, 15.03.2024 - 15:11

1. Millal alustasid tööd Kullamaa Keskkoolis?

Aastal 1988.

2.Mis Sulle õpetajatöö juures kõige rohkem meeldib?

Juuni, juuli, august.

2. Kui Sa poleks õpetaja, siis kellena sa töötaksid?

Arvan, et sellisel juhul töötaksin arhiivis. Peale lõpetamist oligi mul plaanis tööle minna
arhiivi, aga kuna ma ei astunud parteisse, siis ei jäänud mul muud üle kui tulla kooli. Ja
siin ma olen tänaseni.

NATO teemaline lauamängu võistlus

Sisestatud Anonüümne (verifitseerimata) poolt N, 14.03.2024 - 14:13

Spontaansed ideed on sageli kõige paremad.

12. märtsil toimus põnev NATO teemaline lauamängu võistlus, kus vastamisi olid õpilased ja õp Ervin Rannik. Rasmus (9. kl), Laurits ja Renee (10. kl) moodustasid ühtse võistkonna õp Ervini vastu, kusjuures kogu 9. ja 10. klass võis poistele vastamisel abiks olla.

Õp Ervin pidi aga ainult omaenese tarkusele lootma.

Asu jälgima