Meie õpetaja - Riin Roost

Дата создания 02.04.2024

1. Millal alustasid tööd Kullamaa Keskkoolis?

Alustasin tööd Kullamaa Keskkoolis 2023. aasta sügisel.

2. Mis Sulle õpetajatöö juures kõige rohkem meeldib?

Mulle meeldib see, et õpetajatöös on iga päev erinev ja ükski päev pole eelnevaga samasugune. Igal hommikul on sees väike põnevus, mida toredat eesootav päev toob.

3. Kui Sa poleks õpetaja, siis kellena sa töötaksid?

Ma pole kindel, aga arvan, et oleksin terapeut või nõustaja, kuna mulle väga meeldib inimesi kuulata ja aidata. Muidugi saan seda teha ka õpetajana, mille üle on mul väga hea meel.

4. Millega tegeled väljaspool koolimaja?

Vabal ajal meeldib mulle lugeda, joonistada, erinevate tegevuste taustaks podcaste ehk taskuhäälinguid kuulata ja kokata. Veel tantsin vabal ajal rahvatantsu.

5. Mis paneb Sul silma särama?

Mu silma paneb särama see, kui õpilased ütlevad, et neile meeldis mu tund ja nad tulevad mu tundi rõõmuga, ehk siis kõik hea tagasiside minu tööle. Veel teeb südame soojaks, kui õpilased kingivad oma meisterdatud asju või kaardikesi, see on väga armas.

6. Miks on Kullamaa Keskkool hea kool?

See on hubane ja kodune kool ning selle kooli õpilased on toredad ja õpihimulised.

7. Mida haridussüsteemis muudaksid?

Soovin, et hindamine koolis (eriti oskusainetes) ei toimuks kõigile ühese kriteeriumi alusel, vaid oleks rohkem ühe õpilase individuaalset arengut järgiv. Ma leian, et kõiki ei saa ühe mõõdupuu järgi hinnata, sest kõik lapsed on erinevad.

8. Sinu unistuste kool ....

Minu unistuste kool on koostöine ja uuenduslik. See on kool, kuhu nii lapsed kui ka õpetajad tahavad igal hommikul uudishimu ja põnevusega tulla.

Дата последнего изменения 02.04.2024.