Karjääripäev - Rahakratt

Дата создания 08.03.2024

Kolmapäeval, 13.märtsil toimub Kullamaa Keskkoolis karjääripäev Läänemaa 9. klasside õpilastele.

Suur au on tutvustada esimest külalist- härra Rahakratt isiklikult.

Rahakratt on omanimelise ja Eesti loetuima blogi www.rahakratt.eelink opens on new page looja, Ida-Euroopa kuulsaim töötu ning ühistranspordi-koolkonna investor. Ehk siis see vend, kes sõitis trolliga ja tegi nõmedat tööd. Alaharitud ja ülemotiveeritud tavaline tont, kes ei tee vahet hallutsinatsioonidel ja eesmärkidel. Mees, kes 2015 alustas nuljonärina ja plaanib enne 10a möödumist miljonäriks saada. Rahakratt tahab olla elav tõestus, et ka humanitaarid saavad rahaga hakkama. Selle mehe matemaatika ei kannata mingit kriitikat ja protsente arvutab ta tänaseni vihikus ristkorrutise valemiga. Tänaseks on Rahakratt juba üle 8a igakuiselt oma teekonda dokumenteerinud ning väidetavalt armastatakse teda juba rohkem kui Arvo Pärti, viilutatud saia ja labradori kutsikaid. Kokku!

Дата последнего изменения 08.03.2024.