Kullamaa Keskkooli perepäev

Дата создания 13.06.2023

Lastekaitsepäeval 1. juunil toimus Kullamaa Keskkooli esimene perepäev.

Külastajatele toimusid erinevad töötoad - seebi valmistamine, kottide ja tasside kaunistamine, magnetite tegemine ja robootika.

Lisaks töötubadele sai koolimaja ümbruses nutiorienteeruda, paitada kitsekesi, panna proovile end Viive ja Hannese spordinurgas, sõita hobusega, hüpata batuudil, teha jalgrattaga vigursõitu ja lasta endale teha nii näomaalingut kui ka glittertattood.

Perepäeval olid kohal ka Haapsalu Politseijaoskond koos Lõvi Leoga, Laukna Pritsumeeste Selts ja KR Racing ralliautod.

Kell 18.30 toimus jalgpallivõistlus, milles osales hulk õpilasi ja väljakule jõudsid ka 2 lapsevanemat.

Ilm oli küll tuuline ja jahe, kuid see ei takistanud meid ōhtupoolikut nautimast! Keda jahe ilm ei heidutanud sai kohvikust osta masinajäätist ja muud meelepärast kõhutäidet.

Perepâeval teenisime tulu ligi 600€. Saadud tulu eest ostame koolile aktiivsete vahetundide jaoks vahendeid ja sisustame loodavaid puhke- ja lugemisnurkasid.

Suured tänud õpetajatele, lastevanematele ja kõigile teistele, kes aitasid perepäeva õnnestumisele kaasa!

Järgmisel aastal jälle!

Дата последнего изменения 31.07.2023.