Koolipulm

Дата создания 02.03.2023

22. veebruari õhtul toimus Kullamaa kultuurimajas Kullamaa Keskkooli koolipulm.

11. klassi õpilase Henriette Väljaste praktilise töö raames läbiviidud sündmus algas abielu registreerimisega. Pruutpaari pani paari Kersti Lõhmus, kes viis läbi väga südamliku ja tõetruu tseremoonia.

Peale abielu registreerimist jätkus pulmapidu, kuhu kuulusid kõik traditsioonilised pulma juurde käivad tegevused: jagati ameteid, tantsiti avavalssi, mängiti mänge, söödi pulmatorti, mängiti maha pruudipärg.

Koolipulm on osa perekonnaõpetuse ainekavast, mille käigus mängitakse pulmad läbi võimalikult tõetruult.

Meie koolipulm õnnestus suurepäraselt tänu abilistele ja sponsoritele:

*Täname Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli kauni ja maitsva pidulaua eest! Te olite suurepärased!

*Täname Tiina Lilleaeda kauni pruutkimbu ja imeliste lilleseadete eest!

*Täname Pärli Pubi kauni pulmatordi eest!

*Täname Kersti Lõhmust kauni tseremoonia eest!

*Täname Valvo Valgurit kaasahaarava tantsumuusika eest!

*Täname Merike ja Liis Salumaad kaunite ametimärkide eest!

*Täname Riina Gildenit õhtujuhi rolli täitmise eest!

*Täname sponsorluse eest: Ago Kirsipuu, Elme Väljaste, Vello Väljaste, Helena Väljaste, Nils Kändler, Allar Jõks, Lii Korjus, Henn Oit, Helen Väljaste, Härmo Väljaste, Tenno Laanemets, Kaily Tõnstrem, Riina Gilden

Täname kõiki õpilasi ja õpetajaid, kes leidsid aega tulla ja see õhtu üheskoos veeta. Veendusime taaskord, et meil on väga hooliv ja ühtehoidev koolipere.

Дата последнего изменения 02.03.2023.