Meil toimus kümnendat korda öökool

Дата создания 27.01.2023

Meie kümnes öökool!

26. jaanuari õhtul oli koolimaja sigimist ja sagimist täis, sest üle mitme aasta toimus meil taas kauaoodatud ÖÖKOOL.

Eilne õhtu oli veel erilisem ka seetõttu, et üritus toimus juba kümnendat korda.

Tunde andsid erinevad külalisõpetajad. Teemad olid sel korral seinast seina.

Sügav kummardus:

Ene-Ly Juganson, kes disainis õpilastega riidest kotte.

Indrek Tohter ja Sigrid Siht, kes rääkisid politsei tööst.

Anneli Riisalu, kes andis rütmika tundi.

Katrin Eha, kes vestles õpilastega liiklusohutuse teemal.

Elina Laas, kelle tunni teemaks oli internetiohutus.

Egne Lappmaa ja Maret Kollin, kes tegid õpilastega enesekaitset, näitasid kriisiabipakkide sisu ning rääkisid kuidas kriisiolukorras käituda ja mida kasutada.

Lisanna Lipu, kes õpetas õpilastele hispaania keelt.

Klara Altmets ning Alla Zhygulina õpetasid õpilastele ukraina keelt.

Mall Vendel, kes rääkis mida kujutab endast notari töö.

Markos Eha rääkis õpilastele kaitseväest.

Markus Laanoja tegi väitlemise õpituba.

Samal ajal toimus Kullamaa Kultuurimajas koolitus lastevanematele ja õpetajatele, kus Lüllemäe Põhikooli õppekorralduse spetsialist Ave Kadakas rääkis nutiseadmete kasutamise laiematest mõjudest ning jagas kogemusi oma kooli nutivabadest vahetundidest.

Ka meie kool plaanib muuta vahetunnid lastele põnevamaks ja liikuvamaks ning piirata nutiseadmete kasutamist.

Suur-suur täna kõikidele külalisõpetajatele, kes olid nõus meie öökoolis kaasa lööma!

Дата последнего изменения 27.01.2023.