Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Учебный совет Персонал

Должность
 
Администрация (3)

Kaidi Uueda

Директор
4775755
kullamaa.kool@laanenigula.ee

Время приема:

E-T kell 14.00-18.00

Eha Eindorf

Õppealajuhataja
4775754
ehaein@hot.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Pirja Laanemets

Huvijuht
pirja.laanemets@gmail.com

Время приема:

Kokkuleppel
Учителя (23)

Armas Merevoo

Füüsika
merevoo@gmail.com

Время приема:

T 16.15 - 17.00 kokkuleppel

Eha Eindorf

Eesti keel
Kirjandus
ehaein@hot.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Ervin Rannik

История
Inimene ja õigus
Kodulugu
Kunstiajalugu
Ühiskonnaõpetus
Usundiõpetus
ervinrannik@hot.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Heldi Leidsalu

Abiõpetaja
Loodusõpetus
heldileidsalu@hot.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Heli Mäe

Inglise keel
Saksa keel
helimae65@gmail.com

Время приема:

Kokkuleppel

Inge Matteus

Eesti keel
Kirjandus
Klassiõpetaja
inge.matteus@mail.ee

Время приема:

1. klass N 6.tund, 5.klass kokkuleppel

Inge Rajaste

Inglise keel
Saksa keel
inge.rajaste@mail.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Juhan Lehepuu

Vene keel
juhanlehepuu@gmail.com

Время приема:

Kokkuleppel

Kersti Nõu

Geograafia
Keemia
Loodusõpetus
Füüsika
nou.kersti@gmail.com

Время приема:

Kokkuleppel

Maarja Jõevee

Käsitöö
Kunstiõpetus
maarja.joevee@gmail.com

Время приема:

N 7. tund

Mai Jõevee

Bioloogia
mai@kullamaa.ee

Время приема:

K kokkuleppel

Peep Jõevee

Kehaline kasvatus

Время приема:

Kokkuleppel

Pille Nool

Ettevõtlus
pille.nool@gmail.com

Время приема:

Kokkuleppel

Pirja Laanemets

Bioloogia
Karjääriõpetus
pirja.laanemets@gmail.com

Время приема:

Kokkuleppel

Reet Priimägi

Matemaatika
reet.priimagi@gmail.com

Время приема:

T-R 7.46 ja K 7. tund

Riina Gilden

Inimeseõpetus
Klassiõpetaja
Rahvusvaheline projektiõpetus
riina.gilden@gmail.com

Время приема:

Kokkuleppel

Riina Leidsalu

Õpetaja

Время приема:

T, K 7 - 8 tund

Silva Jakobson

Abiõpetaja
silva.jakobson@mail.ee

Время приема:

E 7. tund

Tiina Kalda

Bioloogia
Turism
tiinakalda005@gmail.com

Время приема:

N kokkuleppel

Veikko Hallik

Tehnoloogiaõpetus
vekko@hot.ee

Время приема:

N kokkuleppel

Viive Karnau

Kehaline kasvatus
viive.karnau.001@mail.ee

Время приема:

E kokkuleppel

Õnnela Palmiste-Selberg

Klassiõpetaja
Matemaatika
onnela.palmiste@gmail.com

Время приема:

Kokkuleppel

Ülle Tammearu

Muusikaõpetus
y.tammearu@gmail.com

Время приема:

Kokkuleppel
Персонал (9)

Meeri Seiman

Sekretär
4775754
keskkool@kullamaa.ee


Jüri Roost

Majandusjuhataja
jyri.roost@gmail.com


Heli Altmäe

Kokk
4775754
heli.altmae@laanenigula.ee


Erika Matvei

Koka abi


Aadu Altmäe

Majahoidja


Viive Roost

Koristaja


Vaike Nurm

Koristaja


Reedik Post

Bussijuht


Meelis Raimet

Bussijuht

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.