Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Учебный совет Персонал

Должность
 
Администрация (3)

Kaidi Uueda

Директор
4775755
kaidi.uueda@kullamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Riina Gilden

Õppe- ja arendusjuht
Rahvusvaheline projektiõpetus
riina.gilden@kullamaa.edu.ee

Время приема:

eelneval kokkuleppel E ja T 7. tund

Pirja Laanemets

Huvijuht
pirja.laanemets@kullamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel
Учителя (22)

Eha Eindorf

Eesti keel
Kirjandus
eha.eindorf@kullamaa.edu.ee

Время приема:

K ja N 7. tund (kokkuleppel)

Maarja Jõevee

Käsitöö
Kunstiõpetus
maarja.joevee@kullamaa.edu.ee

Время приема:

E ja T kokkuleppel

Mai Jõevee

Bioloogia
mai.joevee@kullamaa.edu.ee

Время приема:

E kokkuleppel

Triin Jaanisk

Inimeseõpetus
Klassiõpetaja
triin.jaanisk@kullamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Juhan Lehepuu

Vene keel
juhan.lehepuu@kullamaa.edu.ee

Время приема:

E, T, K kokkuleppel

Siivi Jõgi

Matemaatika
siivi.jogi@kullamaa.edu.ee

Время приема:

Eelneval kokkuleppel N hommikul 8.15-8.50 ja N 7.-8. tund

Inge Matteus

Eesti keel
Kirjandus
Klassiõpetaja
inge.matteus@kullamaa.edu.ee

Время приема:

Eelneval kokkuleppel E ja K 7. tund

Armas Merevoo

Füüsika
armas.merevoo@kullamaa.edu.ee

Время приема:

K 14.30 kokkuleppel

Heli Mäe

Inglise keel
Saksa keel
heli.mae@kullamaa.edu.ee

Время приема:

Eelneval kokkuleppel T ja N 8. tund

Pille Nool

Ettevõtlus
pille.nool@kullamaa.edu.ee

Время приема:

Eelneval kokkuleppel E

Kersti Nõu

Geograafia
Keemia
Loodusõpetus
kersti.nou@kullamaa.edu.ee

Время приема:

K ja N 7. tund

Pirja Laanemets

Bioloogia
pirja.laanemets@kullamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Riina Leidsalu

Õpetaja
riina.leidsalu@kullamaa.edu.ee

Время приема:

E 7.-8. tund, N 7. tund

Inge Rajaste

Inglise keel
Saksa keel
inge.rajaste@kullamaa.edu.ee

Время приема:

T ja K hommikul alates kell 8.00 (eelneval kokkuleppel)

Ervin Rannik

История
Inimene ja õigus
Kodulugu
Kunstiajalugu
Ühiskonnaõpetus
Usundiõpetus
ervin.rannik@kullamaa.edu.ee

Время приема:

K kell 15.00 ja N 7. tund (eelneval kokkuleppel)

Tiina Kalda

Bioloogia
Turism
tiina.kalda@kullamaa.edu.ee

Время приема:

N kokkuleppel

Veikko Hallik

Tehnoloogiaõpetus
veikko.hallik@kullamaa.edu.ee

Время приема:

T hommikul kell 8.15-8.50

Viive Karnau

Kehaline kasvatus
viive.karnau@kullamaa.edu.ee

Время приема:

E 7. tund

Õnnela Palmiste-Selberg

Klassiõpetaja
Matemaatika
onnela.palmiste-selberg@kullamaa.edu.ee

Время приема:

E, T, K, N 7.- 8. tund

Ülle Tammearu

Muusikaõpetus
ulle.tammearu@kullamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Tiia Toomsalu

Abiõpetaja
Eesti keel
tiia.toomsalu@kullamaa.edu.ee

Время приема:

K 7. tund

Hannes Välis

Kehaline kasvatus
hannes.valis@kullamaa.edu.ee

Время приема:

eelneval kokkuleppel T hommikul alates 8.00
Персонал (9)

Meeri Seiman

Sekretär
4775754
keskkool@kullamaa.edu.ee


Jüri Roost

Majandusjuhataja
jyri.roost@gmail.com


Heli Altmäe

Kokk
4775754
heli.altmae@laanenigula.ee


Erika Matvei

Koka abi


Aadu Altmäe

Majahoidja


Viive Roost

Koristaja


Merike Salumaa

Aednik
Juhendaja noortekeskuses


Reedik Post

Bussijuht


Meelis Raimet

Bussijuht

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.