Kullamaa Keskkoolis on välja kujunenud tugisüsteemide võrgustik. Koolis võtab õpilasi, õpetajaid ja lapsevanemaid vastu sotsiaalpedagoog. Tulge julgesti, kui on mure!
Sotsiaalpedagoogi ametikoht on orienteeritud laste/noorukite sotsiaalprobleemide ennetamisele läbi võrgustikutöö koordineerimise, järgides oma töös kohaliku omavalitsuse ja  haridusasutuse põhimõtteid, eesmärgiga kaasata õpilast aktiivsetesse koolitegevustesse ja kohustuste täitmisesse. 
Õpiabi tundides tegeldakse õpilaste psüühiliste protsessidega: taju, mälu, mõtlemise ja tähelepanu arendamisega. Õpilasi arendatakse läbi mitmesuguste harjutuste ja mängude. Õpiabi tundides toimuvad 1.- 6.kl. õpilastele paralleelselt õppetundidest.
Õpiabi õpetajana töötab Silva Jakobson.
Sotsiaalpedagoog
Alates 10.jaanuarist 2018 töötab sotsiaalpedagoogina Kaidi Uueda, kes töötab majas esmaspäeviti, kolmapäeviti ja neljapäeviti.
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Logopeed
Logopeed Eve Kabin töötab neljapäeviti 9.00-15.00.
Psüholoog
Psüholoog Olga Kuldmeri võtab lapsi vastu vallamajas kolmapäeviti.
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 53605521

 

   

Kooli blogi  

 • 9.12.2019 | 15:17

  Kiidan Kevin Matteusi, kes saavutas Läänemaa järelkasvuvõistlustel I koha. TV[…]

  Read more...
 • 2.12.2019 | 08:18

  Kiidan Villem Mihki, kelle töö hinnati  Kodanikuhariduse programmi MINU RIIK[…]

  Read more...
 • 25.11.2019 | 12:00

  Kiidan Läänemaa meistrivõistlustel naistemaadluses ja kreeka-rooma maadluses edukalt osalenud õpilasi:[…]

  Read more...
   
 
   
© 2013 - 2019
Kullamaa Keskkool